yarımburgaz su kaçağı tespiti

Yarımburgaz su kaçağı tespiti firması olarak alt kata akan su sızıntılarını bulup önlemek için kameralı su arıza tespiti servisi sunmaktayız. Ustalarımız zarar oluşturmadan sabun atıklarının ya da farklı maddelerin tahrip ettiği lavabo borularındaki içten zarar gelen bölgeleri tespit edebiliriz ve bunları da zaten kameralı su kaçağı tespiti cihazlarımız sayesinde anlamaktayız. Uğraştırıcı bir durumu söz konusu değildir, sandığınız gibi günler sürmez sadece bir saat gibi bir süre içerisinde tespit ve onarım yapabiliriz. Aklınıza gelen şey kendi dairenizde ya da komşunuzun dairesindeki fayans veya duvarın kırılacağı olabilir. Böyle bir durum olmayacaktır çünkü su kaçağı tespiti cihazlarımızla noktasal tespit yapmaktayız bazen de kimyasal kapatıcı ilaçlar ile bu bölgelerin sorunlarını çözmekteyiz.

Yarımburgaz Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Küçükçekmece Yarımburgaz su kaçağı tespiti ustalarımız ile orada bulunan atıklar yüzünden olan sızıntıları çözmek için oradaki atıkları da tekrar kalmayacak şekilde temizlemekteyiz. Genel olarak kendiliğinden düzelen ve su kaçağı sorunu biten bir tesisat yoktur. Ama bu problemli sistemleri kullanmazsanız gelen kokular ve damlamalar da duracaktır. Ama buna gerek olduğunu düşünmüyoruz. Bizim yapmış olduğumuz ise bahsetmiş olduğumuz yerlere gider içerisine kameralı makineleri kullanmaktan geçmektedir. Ayrı olarak bazı kapatıcı özellikteki ilaçlar ile borulara asla zarar gelmeden içten kapatma hizmetimizde bulunmaktadır. Hatalı montajdan dolayı kaynaklanan sızıntıları da net olarak görebiliriz ve montaj hatalarını da ustalarımız çözebilir.

Yarımburgaz su kaçağı tespiti ekiplerimiz en son teknoloji kameralı makineler ile herhangi bir boru içerisine geçiş sağlayabilir. Oralarda boru temizliği, iç kısımda onarım kimyasalı veya bazı boruların değişmesi için de özel teknikler ile hizmet veriyoruz. Bu onarım yapmış olduğumuz yerler için de garanti süreleri vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 674 69 83