küçükçekmece görüntülü su kaçağı tespiti

Küçükçekmece görüntülü su kaçağı tespiti firması olarak tesisat borularının zaman içerisinde eskimesiyle oluşan sızıntıları bulmak için kameralı su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Büyük yerlerde yaşamanın bir zorluğu da bina veya evimizde oluşabilecek su kaçağı olayının yaşanmasıdır ki maalesef İstanbul gibi şehirlerde bu durum daha sık karşımıza çıkmaktadır. Çünkü buradaki evlerinin pek çoğu en az otuz yıllıktır. Eski binaların su tesisatları da eski demir borularla yapılmıştır. Eski borular zaman içinde çatlak oluşturmaktadır. Küçükçekmece görüntülü su kaçak tespiti için gidilen evlerde de en sık karşılaşılan durum budur. Borular duvar içinde çürümeye başlamıştır ancak bu durum sızıntı olması veya nemlenme gözlenmesi dışında tespit edilememektedir. Sızıntı gözle görülür hale geldiğinde de kısa süreli çözümler yapılmakta, sızıntı olan bölgeler tamir edilmektedir.

Küçükçekmece Görüntülü Su Kaçağı Bulma

Küçükçekmece görüntülü su kaçağı tespiti eski binaların çok bulunduğu Küçükçekmece gibi ilçelerde binaların yıkılıp tekrar yapılması projesi başlasa da, pek çok eski binada su kaçak arızaları halen sıkça yaşanmaktadır. Sitelerdeki inşaatlar sırasında ana su şebekesinde pek çok arızaya sebebiyet verilmiştir. Maalesef de ana su şebekesi arızaları vatandaşlara eziyet haline gelmektedir. Belediyenin yoğun çalışmaları ile bu durum azaltılmaya çalışılmakta en kısa sürede arızaların giderilmesine uğraşılmaktadır. Bu çalışmalar yüzünden arızalar ile sıkça karşılaşılmaktadır.

Küçükçekmece görüntülü su kaçağı tespiti evlerimizde yaşanacak su arızalarının önceden belirlenme şansıda vardır. Kullanım değişmese de su faturalarında görülebilecek artışlar fark edilmeyen su kaçağının habercisi olabilir. Tesisat ustası çağırılarak bu tespit yaptırılabilir. Tespit esnasında arıza görülmese dahi, eğer tesisat eski demir boru ise, tesisata tamir edici kimyasal verilerek, zamanla oluşabilecek kaçaklar önlenmiş olacaktır. Eğer ki kimyasal ile onarım yapmamızı istemiyorsanız yine son teknoloji cihazlarımız ile tesisattaki kaçağı profesyonelce kapatabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 674 69 83