Su Kaçağı Tespiti Küçükçekmece

Su kaçağı tespiti Küçükçekmece işlemlerini firmamız gelişmiş su arıza bulma cihazları ile dairelere ve iş yerlerinde profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bu profesyonellikten kasıt ustalarımızın deneyimi ve cihazlara son derece hakim oldukları için söylenmektedir. On yıldır bu işi yaptığımız için ustalarımız fazlasıyla deneyim kazanmıştır. Su kaçağı bulma işlemlerini de yaparlarken hiçbir kırma işlemine yer vermemektedirler.

Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti Küçükçekmece firmamızda bulunan son teknolojik cihazlar tarafından yapılmaktadır. Bu cihazlar sızıntının yerine ve kaynağına göre değişiklik gösterir. Tek bir cihazı bütün su sızıntıları için kullanmamaktayız. Bu cihazlar test pompası, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve kameralı görüntüleme cihazıdır. Bunların ne zaman kullanılacağını ustalarımız kaçağın yerini gördükten sonra karar vermektedir. Bu cihazlarımız sayesinde oluşan sızıntı hızlı ve pratik şekilde bulunur. Sonrasında ustalarımız sizlere kaçağın durumuna göre sizlere bir onarım fiyatı vererek onayınız dahilinde onarım aşamasına başlar ve yaptığımız yerler bir yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Su kaçağı tespiti Küçükçekmece fiyatları açısından oldukça ekonomiktir. Fiyatlarımız genel sektöre göre daha uygundur. Fiyatlarımız hem uygun hem de vermiş olduğumuz hizmet fazlasıyla kalitedir. Bu kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız 0212 417 21 87 numaralı telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz.

Küçükçekmece Su Kaçağı

İstanbul Küçükçekmece semtinde su kaçağı sıkıntısı günden güne semtin eski yapısından kaynaklı olarak kendisini göstermektedir. Küçükçekmece su kaçağı tespiti sıkıntısı ile ilgilenen firmalar modern yöntemlerle işlem yapmaktadırlar. Üstün özellikte kameralar kullanarak su borularının içerisini gözlemlemektedirler, gözlemlenen su borularında su kaçağı olan yer nokta atışı ile belirlenmektedir. Yine modern yöntemlerden birisi olan su kaçağı olan boruya ses dinleme cihazları yollanarak ses dinleme yöntemidir. Ses dinleme ve kamera sistemiyle yapılan su kaçağı tespiti sıkıntı yaşayan kişilere ve firmalara kolaylıklar sağlamaktadır. Teknolojik yöntemler kullanan firmalar çok fazla kırma dökme işlemleri yapmamaktadırlar, kırma dökme işinin az olması maddi açıdan ve hizmet süresi açısından tasarruf sağlamamıza yardımcı olacaktır. Su kaçağı tespiti Küçükçekmece işiyle ilgilenen firmalar garanti vermeleri açısından önemlidir. Garanti veren firmalar ile çalışmak ileride yaşanacak sıkıntılarda güven sağlar. Herhangi bir sıkıntı yaşandığı zaman garanti altında olan su borularımızın su kaçağı tespiti ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Su kaçağı sorunu ile ilgilenen firmalar haftanın her günü ve günün her saati hizmet vermektedirler.

Küçükçekmece su kaçağı tespiti işlemleri maliyeti oldukça düşüktür. Ortalama 50 lira ile 100 lira arasında bir ücret alınmaktadır. Su kaçağı tespiti işlemi yapılırken sıcak su ve soğuk su boruları ayrı ayrı kontrol edilmelidir. Kombiye giden su boruları da kontrol edilmelidir. Kombimize basınç sağlayan suyu sürekli vermek zorunda kalıyor isek kombi borularımızda su kaçağı vardır demektir. Kombi borularını da kontrol etmek gereklidir. Banyo, tuvalet ve mutfak atık su borularında da su kaçağı olabilmektedir. Bu atık su borularını da kontrol ettirmeliyiz, atık su borularının kontrolü sağlık açısından çok önemli olacaktır. Su kaçağı faturalardaki ücreti arttırmaktadır, cebimize zarar vermektedir, bir seferliğe mahsus olarak su kaçağı tamir ettirme işlemi her ay fazla ücret ödememizi engelleyecektir. Faturaların yüksek gelmesinin sebebi sadece su kaçağından kaynaklanmamaktadır. Su sayacımızın bozuk olması durumunu da düşünmemiz gerekmektedir. Su sayacımızın bozuk olmasından şüpheleniyor isek İSKİ’yi aramalıyız, İSKİ’den gelen yetkili kişiler sorunumuzu kısa zaman içerisinde halledebilmektedirler ve bu da bize kolaylık sağlamaktadır.

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 674 69 83