Küçükçekmece Petek Temizliği

Küçükçekmece petek temizliği firmamız peteğin ısınmasına neden olan maddeleri petek içerisindeki petek temizleme makineleri ile almaktadır. Kalorifer yüzeyinin ısınmaması ve soğuk kalması gibi sorunlarınızın olduğunun farkındayız. Peteğin içinde hava varsa ya da tortu, kireç ya da çamur gibi maddeler petekten gitmeyip orada kalıyorsa ısınmama sebebi olabilir. Sorun hava ise zaten kaloriferden hemen alabilirsiniz. Ama bunu yaptığınız halde sorun hala devam ediyorsa petek borularına maddeler sıkışmıştır. Ustalarımız gelir temizliği yapılacak peteğin vanasını açar ve makineyi bağlar. Suyu hızlıca arıtıp, maddeleri alırız. Havlupanla da yapılmaktadır. Kalorifer kirlerini sökecek kimyasal ilaç kullanarak yabancı maddeleri yüksek basınçlı su aktarımları ile durulamasını yaparız. Yaklaşık bir saatte çoğu kaloriferin bakımını bitirmekteyiz. En fazla 2 saatte belki o kadar bile sürmeden dairedeki tüm kaloriferleri temizleyebiliriz.

Küçükçekmece Petek Temizliği Fiyatları

Küçükçekmece petek temizliği kireç, tortu ve pas gibi atıkların doldurduğu kaloriferlerde eksik olarak çalışmalar sunmaktayız. Bu söylediğimiz maddelerin petek tesisatında kalması ısınmanın önünde engellerdir. Çünkü sıcak suyun iletkenlik probleminin olmaması gerekmektedir. Su bir müddet sonra ılıklaşır ve bir süreden sonra kaloriferin sürekli soğuk kalması problemi ile karşı karşıya kalırsınız. Hemen o bölgeleri tespit eder ve bir hortum aracılığı ile petek içerisindeki suları alır ve arıtırız. Sonrasında tekrar kalorifere göndeririz. Bu yöntem kaba pisliklerin alınması içindir. Sonrasında alınması daha zor olan petek borusuna yapışmış bazı maddeler için kimyasal ilaç ekler ve o atıkların da oralardan çözünmesini sağlayıp kanalizasyona dökülmesini sağlarız.

Küçükçekmece petek temizliği iki sene boyunca kaloriferlerin sıcak kalması için servis sunmaktayız. Son teknoloji makineler ile kaloriferdeki suları çekip suyun geri peteklere gönderilmesi aşamasını güçlü makineler ile yapmamızdan dolayı çok fazla vaktinizi almayız. Kısa süre içerisinde peteklerinizi temizleyebiliyoruz. Bu temizlikten sonra doğal gaz faturanızda düşük tutarlar göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 674 69 83