küçükçekmece kartaltepe tesisatçı

Küçükçekmece Kartaltepe tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktayız. Fazla pahalı gelen su faturasını su kaçağı tespiti firmamız ile araştırmaktayız. Duvarda küflenme, su izi varsa kattaki tüm su tesisatını basınçlı test pompası ile tarayarak dayanıklılık durumlarına bakabiliriz. Musluktan yavaş, az akan sular için ayrıca ses dedektörlerini kullanarak su tesisatında kaçak olduğunda açığa çıkan seslere yönelik nokta yerlerini bulabiliriz. Kombiden su eksik geliyor ise termal kamera taramaları ile sızma noktalarını bulabiliriz hatta kapatıcı sıvılar ile en iyi çözümleri getirebiliriz.

Küçükçekmece Kartaltepe Makineli Tesisatçı

Küçükçekmece Kartaltepe Mahallesi tesisatçı olarak kalorifer ısınmıyorsa temizlenmesi ve petek temizliği işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Farklı bir atık sistemine kaloriferden çekilecek tüm kirli sular bazı maddeler ile alınır. Makinemizdeki hazne kısmına ise ilaç ekledikten sonra tüm suyu devir daim yaptırırız. Kirli maddeler cihaz filtresinde kalırken onu yine sıhhi atık sistemine boşaltırız. Peteklerin soğuk kalmasının nedeni genelde kirlenmedir. Bazı tesisat problemleri olup olmadığına bakarak neredeyse iki sene eskisine göre daha iyi sıcaklık elde etmenizin önünü açabiliriz.

Küçükçekmece Kartaltepe tesisatçı tuvalet taştığı anda ne yapılması gerekir sorusuna sifonu kullanmanızı bırakmanızı ve her gün açık olan tıkanıklık açma firmamızı aramanızı önermekteyiz. Çünkü kanal içindeki asıl sorun biriken ve gidemeyen nesneler, atıklardır. Kıvrımlı yayı kanala bazı kamera gözlemleri sonucunda göndermemiz ile hangi kısımdaki atıklara yönelik temizlenme işleminin yapıldığını biliyor olacağız ve özellikle titreşim dalgaları verilen bu yay ile içteki sayısız katmanlardaki kirler yerlerinden olacaktır. Kanalizasyona karışması ve özellikle müdahale zararın söz konusu ve hemen etki etmesi önemli avantajdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 674 69 83