küçükçekmece inönü mahallesi su kaçağı tespiti

Küçükçekmece İnönü Mahallesi su kaçağı tespiti firmamız su borularında oluşan her türlü hasarı çözüme kavuşturmak için kameralı su kaçağı tespiti servisi vermektedir. Su kaybı problemini tamamen durdurabilecek, onarabilecek su kaçağı bulan firmalar olarak işlem yapmaktayız. Mutfağın duvarında su akıntısı olması, duvardaki boyaların aşınması, dökülmesi, evde belli belirsiz rutubet, nem gibi belirtilerin acilen giderilmesi gerekir. Biz de analiz aşamasını zarar verilmeden bakılacak cihazlardan kurduk.

İnönü Mahallesi Su Kaçağı Bulma Firmaları

Küçükçekmece İnönü Mahallesi su kaçağı tespiti her gün ıslanmaya devam eden duvar ve fayanslar için özel cihaz ile tarama yapmaktayız. Dış yüzeydeki ses dalgalarına yönelik küçük de olsa bu titreşimlerin ele alındığı veya test pompası ile basınç testlerinin uygulandığı ve kimyasal ilaç ile kapatma gibi fonksiyonlarının bulunduğu bu işlemler ile sizlere destek veriyoruz. Su seslerini dinleyerek bulan su kaçağı bulan firmalar olarak dairenizdeki su borusundan akan suyun alt kata su sızıntısı şeklinde devam etmesi dahil kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliriz. Fayans üzerinden dinleme yapılabilir. Gelişmiş mikrofon alıcısı ile bu mümkündür. Yalnızca sesler sonuç oluşturabilir. Bu ses dalgaları cihaza teşhis kolay olacak şekilde verileri aktarmaktadır. Grafiklere dökülen bu çalışmalar ile hangi fayansın altındaki su borusu suyu kaçırıyor gibi soru işaretlerini de bulabilmekteyiz.

Küçükçekmece İnönü Mahallesi su kaçağı tespiti çok sayıda delinme içerisinde olan su sistemlerinde ses teknikleri ile yerlerinin bulunmasının ardından matkap ile onarıma geçmektedir. Metal ve plastik boru parçasında kırılma olması, yerinden çıkması gibi durumlarda su kaçağı bulan tesisatçı olarak onarıcı etkide bulunmak için bu su sızıntısı şikayetlerini neredeyse avuç içi kadar kırma dökme ile başlangıcını yapmakta ve tadilat ihtimallerini oldukça sınırlı tutmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 674 69 83