küçükçekmece su kaçak arıza tespiti

Küçükçekmece su kaçak arıza tespiti firması olarak su tesisat borularında oluşan arızaları gidermek için ve meydana gelen kaçakları bulmak için kırmadan su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Tavanda sararma olması ve duvardan su gelmesi sorunlarında bu durumları araştıran bir servisiz. Duvardan su gelmesi sizin dairenizin veya üst kat dairesinin tesisatında su sızıntısı olabileceğini gösterebilir. Örneğin, üst katınızın banyo giderinde kaçak varsa alt katın duvar içlerinden su yolunu bularak akabilir. Bazen ise apartmanınızın dış tarafından akarak geçebilir. Bu ve buna benzer sıkıntılardan dolayı olan kaçakların hepsini cihazlarla araştırmaktayız.

Küçükçekmece Su Arıza Tespiti

Küçükçekmece su kaçak arıza tespiti İstanbul’da indirimli bir şekilde su kaçağı bulan firma olarak su kaçağı problemleri için apartmanda kirlenme yapmadan sorunların düzeltmesini yapan bir firmayız. Fayansları ve yüzeyleri kırmadan fayansların altından gelen sular için en doğru yerler yani su sızıntısı yapan su boruları nasıl bulunur? Şebeke boruları evinizin hemen hemen her yerine döşenmiştir. Siz muslukları her açtığınızda hemen su geliyorsa bu su borularının tam kapasiteye yakın çalışması anlamına gelir. Durum böyle olunca sızıntı sırasında su belli seviyeler ile kendini belli etmeye başlar. Suyun sürekli ses çıkartması ve betonun içinden ilerlemesi vardır ya işte biz bir makine ile akıllı ses taraması yaparak su borularında sızıntı yerini kırmadan bulma ve arama işlemlerini yapmaktayız.

Küçükçekmece su kaçak arıza tespiti kombide bulunan suyun çabuk bitmesini engellemek ve durdurmak amaçlı garanti süreleri ile de hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz tüm onarım ve kaçak bulma işlemlerinin sonuna kadar arkasında durmaktayız. Yaşanılan farklı bir su kaybı problemleri olduğunu düşünüyorsanız ve en azından incelenmesini istiyorsanız bizlerle bu yüzden de iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 674 69 83