küçükçekmece kameralı tesisatçı

Küçükçekmece kameralı tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktadır. Kalorifer tesisat temizliği için kimyasallı petek temizliği makineleri kullanırız. Kısa sürede peteğin ısıtma maliyetini azaltmak ister misiniz? Petek temizleme fiyatlarını avantajlı hale getirdik ve ortalama 6-8 peteği 1-3 saat içinde içini kimyasallı sıvı ile yıkayarak tamamen temiz hale getiren makinemizi adreslerinize taşıyor, sızdırmayacak şekilde kullanıyoruz. Petek, kombi bakım ücreti de avantajlı olarak sizlere sunulmakla birlikte peteğin içinden kimyasal ile yıkanacak olan tüm maddeleri çektikten kısa süre sonra ilk ısıtmada farkı hissedeceksiniz ve etkisi 1-2 sene kadar gitmektedir.

Küçükçekmece Kameralı Tesisat Ustası

Küçükçekmece kameralı tesisatçı kırmadan su sızıntısı tespiti onarımı yapan servisiz. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan makineler nasıl kullanılır? Son teknoloji araştırma cihazlarımızdan birisi temiz su tesisatındaki su kaçaklarını tam olarak kırmadan bulan test pompası olup, basıncın 3,4 rakamında olması gerekirken daha farklı değerlerde yer alması yani sızıntı içerisinde olmasını cihaza bakarak görebiliriz. Hangi daireye ait olduğu da belli olacağı için duvar, fayans üzerinden ses dinlemesi yaparak evin neresinden su sesi geldiğini bulan ses dedektörü kullanılması sonucunda hasar alan boruyu hatasız bir şekilde bulabiliriz.

Küçükçekmece kameralı tesisatçı su borusunda pislik sorununa kesin çözüm sunan tıkanıklık açma firmayız. Su tesisatına hasar vermeden, basıncı ayarlanabilir ve risk içermeyen aralıkta uygulanan yıkama sıvılarını makine ile tesisata göndererek temiz bir şekilde sizlere geri kazandırıyoruz. Hiçbir tadilat işlemi başlatmadan bu çalışmaları bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 674 69 83